DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE!!

Toptan veya perakende ürün satan iş insanları neden Mandella İstanbul’u tercih etmeli ?

  • Sınırsız renk ve desen seçenekleri ile her türden kullanıcı zevkine hitap eden sayısız ürün ve kumaş kataloğuna sahibiz.
  • Ürünlerimizde %100 Viskon – Pamuk kullandığımız için ürünü kullanan son kullanıcılarımızdan hiçbir şekilde ürün kalitesi ile ilgili bir olumsuz yorum almadık ve bu durumdan dolayı Gururluyuz.
  • Müşterilerimiz sipariş vermek istedikleri ürün modellerin fotoğraflarını bize gönderebilir, ve müşterilerimiz için siparişe başlayabiliriz.
  • Verdiğiniz Siparişler  Çok  Hızlı bir şekilde üretim aşamasını tamamlamış olacaktır. Ve siz değerli müşterilerimize ulaşması için yola çıkacaktır.
  • Mandella İstanbul Tüm Dünya Ülkeleri için üretim yapmaktadır.

Toptan Gömlek

Gömlek insanlar tarafından en sık tercih edilen giyim ürünlerinden bir tanesidir. Bunun en temel sebeplerinden bir tanesi ise yaz aylarında ve kış aylarında kullanılabiliyor olmasıdır. Söz konusu durum gömlekleri insanların gözünde farklı bir yere konumlandırmaktadır. Gömlekler birçok rengi ve modeli bulunan giyim ürünleridir. Bunun yanında yaz ve kış aylarına özel olarak farklı şekillerde tasarlanarak üretilirler. Yaz aylarının vazgeçilmez modelleri arasında yer alan toptan beach gömlek çokça tercih edilir.

Klasik Gömlekler

Erkekler tarafından en sık tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Günümüzde üretimi devam eden model en eski gömlek çeşidi olma özelliğini taşır. Bu gömleğin en belirgin özelliği kravatla kullanıma uygun olan bir yaka tasarımına sahip olmasıdır. Bu ürün genellikle pamuklu bir kumaştan üretilir ve farklı renk ve işlemelere sahiptir.

Klasik Gömleklerde Doğru Kumaş Seçimi Nasıl Yapılır?

Gömlek almak her ne kadar kolay gibi gözükse de dikkatli olunması gereken birçok nokta vardır. Bunlardan bir tanesi ise gömleğin üretilmiş olduğu kumaştır. Gömlek alırken genellikle %100 pamuk kumaşlar tercih edilmelidir. Bunun temel sebebi ise pamuğun doğal bir elyaf olmasından dolayı cildin nefes almasını sağlamasıdır.

Bunun yanında gömleğin kumaşı sadece pamuklu değil ve farklı içerikleri barındırıyorsa, sentetik malzeme oranının üçte biri geçmemesine özen gösterilmesi gerekir. Kış aylarında genellikle daha ağır pamuklu kumaşlar giyilebilir. Yazın ise hafif pamukluların yanı sıra keten ile karışık pamuklu gömlekler ve pamuk ile karışık ipekli kumaşlar tercih edilebilir. Gömleğin kumaşında kullanılan pamuğun kalitesi ise iplik numaralarına göre değişiklik gösterir.

Klasik Gömleklerde Yaka Detayı

Klasik gömleklerde yaka oldukça önemli bir yer tutar. Bu gömlekler kravat ile kullanıma uygun bir şekilde üretilir. Özellikle toplantılar için biçilmiş kaftandır. Bunun yanında davet verilmesi durumunda veya davete icabet edileceği durumlarda en uygun gömlek seçimlerinden bir tanesidir. Bunun organizasyonlara icabet bile gösterilecek bile olsa klasik gömlek tercih edilmesi halinde üstten bir düğmenin açık bırakılması gerekir. Bu modelde gömlekler her bedene ölçüsüne göre üretilebilir.

Klasik Gömleklerde Düğme Detayı

Klasik gömleklerin kalitesini etkileyen durumlardan bir tanesi de düğmelerdir. Klasik gömleklerde kullanılan düğme hakiki sedef ise, bu gömleğin kaliteli olduğu anlamına gelir. Ayrıca tüm gömleklerde olduğu gibi klasik gömleklerde de, kumaş ile gömleğin kalitesini gösteren en önemli unsurlardan biriside dikişlerin nasıl yapıldığıdır. Klasik gömleklerde santimetre başına düşen iğne vuruşu sıklaştıkça ve yaka çevresindeki dikişler kenara yaklaştıkça dikiş kalitesi artar.

Slim Fit Gömlekler

Bu özelliğe sahip malzemelerden üretilen göleklerin en temel özelliği vücudu sarmasıdır. Bu özelliğe sahip olan ürünleri tanımlamak için kullanılan slim fit kelimesinin anlamı da, bedene tam oturan kalıbı ifade eder. Dar kalıp anlamına gelen slim fit gömlekler kıyafetlerin kol, omuz ve bel bölümleri dökümlü değildir. Bunların aksine kumaş ve dikim yöntemleri neticesinde kıyafet bedeni sarmalar bir yapı kazandırır. Slim fit gömlekler kış, bahar ve yaz aylarına uygun üretilen farklı modellere sahip olmakla beraber, farklı renk, desen, doku, dikim seçenekleri ile üretilir. Bu sayede ürünler pek çok tarza hitap edebilir. Bu modelin kullanıcılar içinde en sık tercih edilmesinin nedeni modelin çeşitliliğinin fazla olmasından ve kullanıcıya sportif bir görünüm kazandırmasından kaynaklanır. Toptan hawai gömlek ile de bu spor şıklığı yakalamak mümkündür. Bu ürünler özel davetlerde dâhil olmak üzere hayatın her alanında kullanılama uygundur. Slim fit Gömleklerin kullanıcılar tarafından sık tercih ediliyor olmasının diğer bir sebebi ise son derece modern bir görünüme, şık ve estetik bir imaj oluşturmasıdır. Bu yanında gömlekler kullanıcısına rahat hareket etme özgürlüğü tanır. Slim fit gömlekler her mevsime hitap eden bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında terletmeyen modelleri, kış aylarında ise soğukla kullanıcı arasında bariyer olan ürünler mevcuttur. Ürünlerin dayanıklılıkları ise üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterir. Gömleğin üretildiği kumaşın kalınlığı, dikim – kesim sitili, sağlamlık derecesi gibi faktörler kullanım alanını da etkiler niteliktedir. Slim fit gömlekler sayesinde hem klasik hem de spor bir tarz oluşturmak kullanıcı için mümkün hale gelir.

Oduncu Gömlekleri

Bu gömlekler yurt dışında uzun zamandır kullanılması ve popüler olmasının yanında, ülkemizde popüler hale gelmesi kısa zaman öncedir. Genellikle kareli desenler oduncu gömleği olarak tabir edilir. Bu gömlek modeli saf ve yumuşak pamuktan üretilir. Sıcak tutan yapısı nedeniyle özellikle son bahar ve kış aylarının en çok tercih edilenleri arasında yer alır.

Oduncu Gömlekleri Ne Zaman Giyilebilir?

Kullanıcılar tarafından genellikle kış aylarında tercih ediliyor olması, toplumda ‘oduncu gömlekleri kış aylarında giyilir’ yanılgısına neden olmuştur. Bu algı son derece yanlıştır. Oduncu gömlekleri sadece kışın değil bahar ve yaz aylarında da kullanılabilir. Oduncu gömlekleri etekler, pantolonlar ve şortlarla dâhil olmak üzere geniş bir kombin seçeneğine sahiptir.

Oduncu Gömleği Kumaşı

Ekose kumaş deseni ile akıllara nam salan oduncu gömleğinin kumaşı İskoçya ve Fransa kökenlidir. Kumaş ceketlerde, eteklerde, gömleklerde ve kabanlarda gibi son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Casual Gömlek Modelleri

Casual gömlekler son dönemin en sık tercih edilen gömlek modellerinden bir tanesidir. Bu gömlekler iş toplantılarında, akşam yemeklerinde, iş görüşmelerine gideren tercih edilen modellerin başında gelir. Bu gömlekleri en önemli özeliği bir kravat veya takım elbisesi olsun ya da olmasın tercih edilebilir. Bu ürünler kullanıcısına kravat ve takım elbise olmaksızın hoş bir görünüm katmak konusunda son derece başarılıdır. Casual gömlekler genellikle resmi veya yarı resmi günler için kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bunun nedeni ise tutucu stiller ve renkleri olmasıdır.

Casual gömlekler pamuktan veya çeşitli pamuk karışımlarından imal edilir. Bu kumaşlar ipek lüks casual gömleklerde en sık tercih edilen kumaş türüdür. Bu gömleklerde beyaz renk son derece yaygın bir şekilde kullanılır. Bunun en temel sebebi ise, oldukça geniş kombin seçeneğine sahip olmasıdır. Casual gömleklerde beyazın yanı sıra mavi, lavanta, pembe ve kırmızısı-beyaz gibi renkler de sıklıkla rastlanır. Casual gömlekler kullanıcısına sportif bir hava katmaktadır ve bu nedenle spor gömleklere oranla daha uzun bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin etiketlerinde genellikle boyun ve kol uzunluğu yer alır.

Casual gömlekler genellikle takım elbisesi veya kravatların yaka gibi şeylere dayanabilmeleri için sert yakalar sahip olarak üretilirler. Bu gömleklerde iki ana yaka stili vardır. Bunlar noktasal yaka ve yaylı yakadır. Noktasal yakalarda, iki yaka noktası arasındaki açı 60 derece veya altındadır. Yayılmış yakalılarda ise yaka noktaları arasındaki açı 90 dereceden daha fazladır.

Spor Gömlekler

Özellikle erkekler için sportif bir görünüm son derece önemlidir. Sportif görünümün gömlek giyerken de yakalanması için üretilen spor gömlekler özellikle erkeklerin gözdesidir. Bu gömleklerin en çok tercih edilme sebebi de tasarımı, renk seçenekleri ve kumaşıdır. Bu modelleri kullanıcının bedenine olması gerektiği gibi oturur ve uygum gösterir. Spor gömleklerin bu kadar tercih edilmesinin bir diğer özelliği ise kullanıcısını son derece rahat hissettirmesidir. Bu sayede kullanıcı günlük hayatta herhangi bir hareket kaybı yaşatmaz. Spor gömlekler pamuklu, keten ve ipek gibi farklı kumaşlardan üretiliyor olması kullanıcısına geniş bir tercih yelpazesi sunar. Toptan Beach Gömlek gibi kullanıcısına son derece şık bir görünü sağlayan spor gömlekler, kişinin farklı ortamlarda dikkatleri üzerine çekmesine ve aynı zamanda daha özgüvenli hissetmesine olanak sağlar. Gömleklerde tek veya iki cepli modeller bulunmakla dar veya rahat kesim modelleri mevcuttur. Bu durum farklı kombinlere olanak sağlamaktadır. Ayrıca uzun ve kısa kollu modelleri bulunur.

Toptan Beach Gömlek

Toptan beach gömlek genellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Hatta bu gömleklerin yaz aylarının vazgeçilmezi olarak nitelendirilmesi yanlış olmaz. Bu gömlek tarzı kullanıcına son derece rahat hareket imkânı sağlar ve kullanıcısını kesinlikle kısıtlamaz. Bunun yanında özellikle yazın verilen beach partilerde tercih edilen model sayesinde kullanıcının partide öne çıkmaması nerdeyse imkânsızdır. Son dönemlerde yapılan araştırmalar ve istatistikler dikkate alındığı zaman beach gömlek özellikle yaz aylarında satılan ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Bunun yanında son derece başarılı kombinler ile bahar ve kış aylarında da kullanılabilir. Cildin nefes almasını sağlayan yapısı sayesinde özellikle yaz aylarında terlemenin büyük oranda önüne geçmektedir. Hafif yapısı sayesinde ön plana çıkan gömlekler taşırken kullanıcıyı yormadığı gibi özel kumaş sayesinde oldukça dayanıklıdır.

Toptan Hawai Gömlek

Toptan hawai gömlek şık tasarımı ile ön plana çıkar. Yaz tatili sezonunda sıklıkla karşılaşılan gömlekler kullanıcısına rahat hareket etmesine olanak sağlamanın yanında eşsiz bir dokuya sahiptir. Son derece hafif bir yapıya sahip olan gömlekler yaz aylarında kullanıcısını yormaz. Ürünün kalitesi üretilen kumaşa göre değişiklik gösterebilmekle beraber, a sınıfı kalitede bir kumaş ile imal edilen ürünler yıpranmaya dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılabilir. Uzun çalışmaların ardından daha da büyük önem kazanan tatillerde fotoğraflarda şık çıkmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Farklı renk ve tasarıma sahip gömleklerde özellikle yaza aylarını anımsatan yaprak ve egzotik tarzlar ön plana çıkar. Gömlekler genellikle birçok farklı renge sahip olarak üretilirler.

Toptan Ürün Satın Almanın Avantajları

Stok Tutma Avantajı Sahip Olursunuz

Tüketiciler tarafından en çok önemsenen şeylerden bir tanesi ürünün hızlı bir şekilde eline ulaşmasıdır. Bu durum her ne kadar stok olduğu zaman kolaylıkla sağlanabilse de stoklu ürün yoksa tam bir eziyete dönüşebilir. Toptan ürün alımları sayesinde mevcut bir stoka sahip olacağınız için müşterilere daha hızlı bir hizmet sunabilirsiniz. Bu durum tüketiciler tarafından en dikkat edilen şeylerden biri olması nedeniyle markanız için uzun vadede artı puan sağlayacaktır. Bunun yanında toptan alımlarda tedarik sorunu ortadan kalkacaktır.

En Çok Talep Edilen Ürünleri Satma Fırsatı Yakalarsınız

Toptan ürün alımları sayesinde giyim sektöründe yaz kış demeden en çok satılan ürünlerden bir tanesi olan toptan hawai gömlek ve diğer modeller için stok yaratmış olursunuz. Satılma oranı son derece yüksek bir arza sahip olan gömlekleri tercih etmeniz halinde zarar etme olasılığınız neredeyse imkânsızdır. Bununla beraber hedef kitleye daha hızlı bir şekilde hitap edebileceğiniz için sektörde öne çıkmanız son derece kolay bir hale gelecektir. Bunun yanında kendiniz üretme zahmetine girmeyeceğiniz için zarar etme ve hammadde gibi bir sıkıntı yaşamanız olanaksızdır. Bu gün toptan ürün alımı gerek geleneksel şekilde ticaret yapan, gerekse e ticaret ile uğraşan kişiler tarafından en sık tercih edilen seçenektir.

Kendi Markanızı Yaratmak Zorunda Değilsiniz

Kendi markanızı yaratmak ve markanızı tanınır hale getirmek son derece uzun bir süreçtir. Bunun yanında ciddi bir maliyet gerektirir. Toptan beach gömlek ürün alımlarında ise bu tarz bir sorun olmaz. Toptan ürünlerde bilinen ve sektörde güven sağlayan markaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede marka tanıtımı yapmanıza gerek kalmaz. Sektörde hali hazırda bulunan markaları tercih etmeniz halinde ürünler kısa zamanda tükenecektir. Bunun yanında kendi markanızı tanıtımı için harcayacağınız bütçeyi de işinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

​Toptan hawai gömlek ürün temini firmalar veya e ticaret ile uğraşan kişiler için son derece önemlidir. Bu durumun bilincinde olan firmamız hızlı teslimat ile müşterisini bekletmez ve bir mağduriyet yaşamasının önüne geçer. Sektörde güven sağlayan ve seçkin bir yere gelen firmamız ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verecektir. Sizde toptan alımlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz.